O firmie

Zapraszamy do profesjonalnej i licencjonowanej agencji Perspektywa Nieruchomości.

Zajmujemy się sprzedażą-kupnem, wynajmem-najmem nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości pozwala nam przewidywać dynamicznie zmieniające się trendy i wymagania rynku nieruchomości.

Ciężka praca to nasza codzienność, jednak pasja sprawia, że jest ona dla nas przyjemnością. Solidne doświadczenie zawodowe naszych pracowników przekłada się na zaufanie, którym obdarzają nas nasi klienci. Wierzymy, że satysfakcja klienta jest podstawą rozwoju firmy. Nasz powód do dumy to zadowoleni klienci, którzy do nas wracają i wystawiają nam pozytywne rekomendacje.

Staramy się być nie tylko agencją nieruchomości, głównie chcemy być Państwa Partnerem. Cel firmy to stworzenie nowych standardów i nowej jakości w pracy pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Posiadamy licencję zawodową PFRN o nr 20616, jesteśmy członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami. W pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej, przyjęliśmy Kartę Praw Klienta. Posiadamy polisę ubezpieczeniową na kwotę 200 000 EUR.

Zapraszamy do naszego biura znajdującego się przy ul. Westerplatte 21/p. 130 w Zielonej Górze lub prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 725 455 136, 796 96 8000 lub 796 96 5000, możecie Państwo również wysłać do nas maila na adres biuro@perspektywa.zgora.pl. Chętnie porozmawiamy nawet wówczas, gdy nie są Państwo pewni sprzedaży, wynajmu bądź kupna nieruchomości.

Gwarancja uczciwości i profesjonalizmu. Zapraszamy, sprawdź nas!

logo_karta-praw_pop

Nasi agenci

Joanna Bartkowiak

Pośrednik w obrocie nieruchomościami z pasją, od ponad 10 lat działaj w branży nieruchomości. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Zielonogórskim, wtedy to podjęła decyzję o swojej dalszej karierze zawodowej, postanowiła zostać pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Dążąc do celu zdobyła niezbędne wykształcenie – ukończyła Podyplomowe Studia Pośrednictwa…

  • Tel. : 725455136

Joanna Kozakiewicz

Skuteczny sprzedawca, który potrafi poradzić sobie z każdym zadaniem. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wiedzę ze studiów wykorzystuje z powodzeniem w pracy jako specjalista ds. nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie w branży wpłynęło na to, że świetnie radzi sobie z każdą nieruchomością, jest profesjonalistką w sprzedaży nieruchomości…

  • Tel. : 796 96 5000
Menu